Spotkanie FORUMOWICZÓW!!

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » niedziela, 23 maja 2004, 19:50

Oj Radek, Radek... czepiasz się - nie codziennie ma się okazję zrobić fotkę w kokpicie scanii, przespacerować kanałem i obejrzeć całe podwozie, czy też po prostu pogadać z innymi forumowiczami towarzysko, czego zabrania nam się na forum. Oczywiście mogliśmy stać potulnie w jednym miejscu i słuchać dialogu Zbyrusa z mechanikiem, ale myślę, że wtedy po prostu nie wykorzystalibyśmy wszystkich możliwości, które dała nam wycieczka i wyszlibyśmy z pewnym niedosytem...

Niniejszym dziękuję wszystkim, którzy stawili się na spotkaniu, zwłaszcza tym, którzy umieją okazać radość z tego, że ktoś coś dla nich zrobił zupełnie bezinteresownie (i nie mam tu na myśli siebie, chociaż gdybym nie rzucił tego terminu "na wariata", to pewnie jeszcze długo do żadnego spotkania by nie doszło, ale przede wszystkim przedstawicieli MPK Kraków), natomiast malkontentom, którzy szukają dziury w całym i byliby niezadowoleni zapewne nawet gdyby wszystko szło idealnie po ich myśli, mówię zdecydowane NIE :P

Pozdrawiam!
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
Radosław Bąk
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Radosław Bąk » niedziela, 23 maja 2004, 20:05

Nie czepiam się :P
Mnie się również wycieczka bardzo podobała. To z tym żałosnym wyglądem to była IRONIA (ironia - eyronea - udawanie głupszego), czy raczej brzydsza jej forma czyli sarkazm 8)
Jakub K.
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Jakub K. » niedziela, 23 maja 2004, 21:21

Ludzie, nie wyżywajcie się tak na Lestacie. Przecież jego wypowiedź miała charakter żartobliwy i tak należy ją traktować. Ja w każdym razie nie czuję się obrażony, chociaż szczęśliwie od kilkunastu lat jestem pełnoletni... :wink:
A odpowiadając na pytanie Kamila - ja miałem najłatwiej, bo mieszkam ok. 15 min. od dworca, więc dotarłem pieszo :D Byłem już około 11:30, zachowując pewną odległość i patrząc, jak grupka się zbiera, po czym w samo południe (według mojego zegarka przynajmniej), gdy grupka już była wystarczająco duża, wkroczyłem do akcji :D Ciąg dalszy znacie.
"Dwoje ludzi na przystanku na rozstaju życia dróg,Autobus dla kochanków do ich stacji nie podjedzie nigdy już..." (Mamzel)
I.Q.
<i>BusForum</i>

Postprzez I.Q. » niedziela, 23 maja 2004, 21:27

Bylo fantastycznie!!! O 10.32 T120 zz niebieskimi pasami zabral mnie i Oswiecimianina z przystanku. Na miejscu bylismy o 12.03 (czas dworcowy). Zaraz po powrocie z zajezdni zjedlimy kebaby i z powrotem do Oswiecimia by Autosan H9-21 z PKSiS Oswiecim :D
Pavlack

Postprzez Pavlack » niedziela, 23 maja 2004, 21:57

[quote="Locutus"]Pavlack - mnie chodzi wyłącznie o podejście Lestata do całej naszej grupy - miło się dowiedzieć, że jesteśmy NIEGODNI towarzystwa Kojaka i Zbyrusa... :lol: :lol: :lol: jak już mówiłem - rozumiem powody jego personalnej niechęci do mojej osoby, ale nie rozumiem, dlaczego obrywa się przeze mnie całej grupie.

Wiesz co Loki, ale to Ty zacząłeś całą niepotrzebną dyskusję (jak zwykle zresztą)... Lestat tylko żartobliwie skomentował Waszą wycieczkę (zresztą emotikony były), ale Ty się od razu musiałeś przypieprzyć z jakimś szpiegowaniem, z podejrzeniami co do syna Lestata etc. no i ja się nie dziwię jego reakcji na te bzdury...

P.S. Żeby nie było że jestem stronnikiem Lestata czy coś - jakoś Jakub K. potrafił zauważyć żart w poscie Lestata, ale Ty oczywiście nie (zapewne ze względu na personalną niechęć do jego osoby :D)
Lestat
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Lestat » niedziela, 23 maja 2004, 22:23

[quote="Kamil_Wrocław"]Wogole to ten Lestat zazdrosny jest o to wszystko i tyle.

można wiedzieć o co mam być zazdrosny? ROTFL jakbym w życiu nie widział zajezdni autobusowej... mam ciekawsze rzeczy do robienia niż włóczenie sie po najnudniejszej zajezdni w Krakowie o najnudniejszej porze dnia i tygodnia, no ale oczywiście wiecie lepiej gdzie pracuję, co robię, wiecie że wysyłam szpiegów i że mnie tam nie mogło być i że nie znam zajezdni itp. itd... zastanówcie się trochę.

a posądzanie mnie przez locutasa o szpiegowanie jest chamską zagrywką z jego strony, szczególnie że mnie dzieciak na oczy nie widział i mimo że ma dowód osobisty jest dla mnie gówniarzem, bo ma takjakby trzydzieściparę lat mniej ode mnie

no ale przepraszam, to jest teraz wasze guru bo "załatwił" wejście na zajezdnię (choć bardziej adekwatnym byłyby słowa: wymęczył lub wyprosił)

a jeszcze wracając do zazdrości - dlaczego mam zazdrościć czegoś, co mam na codzień? bo ja niezbyt rozumiem...
Lestat
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Lestat » niedziela, 23 maja 2004, 22:35

poproszono mnie o EOT co niniejszym czynię.
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » niedziela, 23 maja 2004, 23:04

Taa... no i wychodzi na to, że mamy do czynienia z jednym wielkim nieporozumieniem... Lestat zażartował, my najpierw też zażartowaliśmy z tymi przeszpiegami (no bo kto i po co miałby niby szpiegować grupkę emkaemów na zajezdni), a akurat okoliczności sprzyjały pisaniu tu takich tekstów, bo ktoś faktycznie uważnie się przyglądał kolegom, gdy ja czekałem na kierownika, potem obie strony wzięły wszystko na poważne, poszły w zaparte, uniosły się honorem i co mamy?

Jedną wielką śmierdzącą kupę za przeproszeniem... niepotrzebne kwasy i gorącą atmosferę na forum...

I tu doskonale widać, do czego może doprowadzić nieporozumienie... aż mi głupio, jak to wszystko sobie teraz na spokojne czytam... od żartu, który pozostał nierozpoznany jako żart, do bluzgów i innych przejawów agresji...

Pavlack - do Lestata personalnie nic nie mam, ponieważ praktycznie się z nim nie zetknąłem poza tym forum. Denerwuje mnie co najwyżej Voith (co zresztą jest AFAIK działaniem celowym z jego strony).

Pozdrawiam!
Peace & Love!
LOKI (Przywódca Zoo - Bandy Drombo)
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
adam86
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez adam86 » niedziela, 23 maja 2004, 23:11

No i bez konfliktów mi tu prosze!!!
Wycieczka była na prawde fajna!! I przestańmy sie nawzajem obrzucać błotem. Przecież nie kazdy codziennie moze sobie pooglądać zajezdnie.
Kamil_Wrocław

Postprzez Kamil_Wrocław » poniedziałek, 24 maja 2004, 19:57

No skoro pierwsze wieksze spotkanie sie juz odbyło to moze pomyslimy gdzie by tu zorganizować nastepne.Ja proponowalbym aby odbylo sie na wakacje.A miejscowosc...?zdecydujcie sami.
[color=red][size=200]Ex "PIAST" GDYNIA GŁ.[/size][size=159]<marquee>Wrocław Gł. > Leszno > Poznań Gł. > Gniezno > Inowrocław > Bydgoszcz Gł. > Tczew > Gdańsk Gł. > Sopot</marquee> [/color][/size]
Adam3k
<i>BusForum</i>

Postprzez Adam3k » poniedziałek, 24 maja 2004, 20:18

Może fabryka Volvo we Wrocławiu? :)
Kamil_Wrocław

Postprzez Kamil_Wrocław » poniedziałek, 24 maja 2004, 21:02

Czemu nie...mozesz zalatwic.Bylem tam ostatnio,ochrona,druty pod napieciem :P :-? A jakie autobusiki,chetnie popatrzymy jak robia :wink:
[color=red][size=200]Ex "PIAST" GDYNIA GŁ.[/size][size=159]<marquee>Wrocław Gł. > Leszno > Poznań Gł. > Gniezno > Inowrocław > Bydgoszcz Gł. > Tczew > Gdańsk Gł. > Sopot</marquee> [/color][/size]
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » poniedziałek, 24 maja 2004, 23:13

Jestem jak najbardziej za - zacznijcie coś już załatwiać, chłopaki ;)

Pozdrawiam
LOKI (DOKUROBEI - GURU BANDY DROMBO)
I.Q.
<i>BusForum</i>

Postprzez I.Q. » poniedziałek, 24 maja 2004, 23:40

Do Lestata: rozumiem, ze mogliscie sie nie zrozumiec, na mnie osobiscie Twoj zart nie wywolal jakis negatywnych odczuc, ale przekrecanie ksywki naszego kolego z Locutus na Locutas chyba mija sie z celem, czy to tez uwazasz za zart???
Lestat
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Lestat » poniedziałek, 24 maja 2004, 23:56

[quote="I.Q."]Do Lestata: rozumiem, ze mogliscie sie nie zrozumiec, na mnie osobiscie Twoj zart nie wywolal jakis negatywnych odczuc, ale przekrecanie ksywki naszego kolego z Locutus na Locutas chyba mija sie z celem, czy to tez uwazasz za zart???

o pardon, ale cały czas ten nick tak odczytywałem... przepraszam
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz