Martwe dusze

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » czwartek, 5 maja 2005, 16:59

Wiesz co - przczytaj ten wątek jeszcze raz od początku zanim zaczniesz siać panike.
[color=#FF0000]Who loves you baby? We're all born bald, baby.[/color]
Jelcz PR110E #821
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Jelcz PR110E #821 » piątek, 6 maja 2005, 12:01

[quote="Kojak"]Wiesz co - przczytaj ten wątek jeszcze raz od początku zanim zaczniesz siać panike.

Sam pomysł Kojaka jest raczej sianiem paniki. Kończy się miejsce czy co że tych użytkowników trzeba wyrzucać? Nonsens.
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » piątek, 6 maja 2005, 12:37

Ciekawie czemy rok temu nie protestowałeś, kiedy zgłaszałem ten pomysł, oraz wtedy kiedy już pewna zcęść nieużywanych kont została unięta.
Brak konsekwencji. Nonsens.
_BEREK

Postprzez _BEREK » piątek, 6 maja 2005, 19:04

[quote="Kojak"]Wiesz co - przczytaj ten wątek jeszcze raz od początku zanim zaczniesz siać panike.

Nie sieje paniki, jeno wyrazam swoje zdanie.
BF laduje sie szybko, nei zauwazam tutaj glllupawych dyskusji (wiekszosc jest prowadzonych spokojnie i rzeczowo), nie zauwazam tutaj watkow z kawa i ciasteczkami (szczegolnie popularne watki w serwisach aukcyjnych).

Mnie tez zdarzalo sie umiescic post w nieodpowiednim watku, nie spotkalem sie z tego powodu z wysmiewaniem, kasliwymi uwagami.
Mnie podoba sie kultura spolecznosci BF, choc na pewno animozje i roznice zdan zdarzaja sie. Wazne zeby roznice zdan wyjasniac zachowujac szacunek dla dyskutanta.

Panie Inzynierze (tak zawsze rozmawial moj Ojciec z przyjacielem, z ktorym zawsze dyskutowali o najrozniejszych projektach, a kazdy mial wlasny punkt widzenia, a i tak dochodzili do tego samego), nei neguje Twojego zdania na temat >martwych dusz<, jednak mam co do tego watpliwosci. Gdyby ktos poskarzyl sie na predkosc dzialania BF, szybkosc ladowania forum, wtedy rozumiem. Gdyby Leszek powiedzial> chlopaki mamy problem, bo serwer nie daje rady<, nie oponowalbym. Lubie to forum i te spolecznosc. Usuwanie uzytkownikow tylko dlatego, ze nic nie wnosza do BF (czytaj: nic nie pisza na BF) uwazam za przejaw nadgorliwosci. Moze kiedys cos napisza, moze teraz nie maja nic ciekawego do napisania lub skomentowania.

pozdrawiam serdecznie
Bartek
setra jest królową szos, contact skype: ber_berek
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » piątek, 6 maja 2005, 22:05

Ta dyskusja jest jałowa. Usuwanie martwych dusz to usuwanie kont, które zarejestrowały się 180 dni przed podjeciem akcji i nie napisały ani jednego postu. Tak więc Ciebie problem nie dotytczy.
Ta kwestia jest już zamknięta, ja przypominam Leszkowi tylko o jego zobowiązaniach.

PS

[quote]BF laduje sie szybko, nei zauwazam tutaj glllupawych dyskusji (wiekszosc jest prowadzonych spokojnie i rzeczowo), nie zauwazam tutaj watkow z kawa i ciasteczkami (szczegolnie popularne watki w serwisach aukcyjnych).
Dyskusyjna sprawa, ale to na inny wątek. Ja tu jestem ponad 3 lata i lata świetnosci to forum ma za sobą, może się to zmieni.
Poprzednia strona
Odpowiedz