Opisz dzień kierowcy i wygraj ?City Bus Simulator 2010?!

Komentarze, opinie, dyskusje o aktualnych wydarzeniach związanych z komunikacją miejską i przemysłem autobusowym.

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

kulikowski
Podpora BusForum
Podpora BusForum
 
Posty: 939
Dołączył: sobota, 17 marca 2007, 01:10
Lokalizacja: Warszawa
Avatar użytkownika

Opisz dzień kierowcy i wygraj ?City Bus Simulator 2010?!

Postprzez kulikowski » środa, 27 stycznia 2010, 22:46

[quote="InfoBus"]Opisz dzień kierowcy i wygraj ?City Bus Simulator 2010?!
Aleksander Kierecki
2010-01-06 17:25:40

[url]http://infobus.pl/text.php?from=main&id=29844[/url]

Firma Topware Poland wraz z redakcją InfoBusa organizuje wielki konkurs, w którym można wygrać wyjątkową grę - ?City Bus Simulator 2010?. Wystarczy w dowolny sposób przedstawić jeden dzień z życia kierowcy miejskiego autobusu.

Firma Topware Poland wraz redakcją InfoBusa organizuje wielki konkurs, w którym można wygrać wyjątkową grę ?City Bus Simulator 2010?, która właśnie wchodzi na polski rynek. ??Można śmiało powiedzieć, że jest to najbardziej dopracowany symulator autobusu jaki dotychczas powstał ?mówi Piotr Łuciuk z firmy Topware Poland Sp., która od 1995 roku wydaje komputerowe gry w Polsce. ?W porównaniu z dotychczasowymi grami tego typu, City Bus Simulator to prawdziwa rewolucja. Nie jest to już banalna gierka, w której pędzi się ulicami miasta. Jest to prawdziwy symulator pracy i życia. W wirtualnym świecie możemy przykładowo opuścić pojazd i udać się po kawę do sklepu czy kupić gazetę w kiosku. Można nawet skoczyć na piwo;) Dostępny jest także edytor tras! Dlatego bez wstydu możemy ten tytuł pokazać najbardziej surowym jurorom, czyli miłośnikom autobusów??podkreśla Piotr Łuciuk. Więcej o samej grze można przeczytać tutaj.

[img]http://infobus.pl/files/29844/1._i_front.jpg[/img]
Okładka gry City Bus Simulator 2010

Jak można wygrać tą wyjątkową grę?
Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie pt. ?Dzień z życia kierowcy miejskiego autobusu?i do dnia 31. stycznia (liczy się data stempla pocztowego:) przesłać na adres redakcji InfoBusa pracę pt. ?Jeden dzień z życia kierowcy miejskiego autobusu?. Forma może być dowolna: od opowiadania poprzez utwór hip-hopowy po film dokumentalny. Liczymy na Waszą wyobraźnię i twórczą inwencję. Nadesłane prace będziemy oceniać przede wszystkim pod kątem:
- niekonwencjonalnego podejścia do tematu;
- oryginalności formy;
- a przede wszystkim zawartego w opowiadaniach humoru. Święcie wierzymy, że jeżdżenie miejskim autobusem to nie tylko żmudna praca, ale czasami także i dobra zabawa.
Dla 10. najlepszych prac ufundowaliśmy wyjątkowe nagrody. To oczywiście najnowsze symulatory City Bus Simulator 2010 oraz znane już na rynku symulatory BusDriver (dla pierwszych trzech miejsc). Ze strony redakcja portalu dodajemy firmowe koszulki TransInfo/InfoBus oraz modele autobusów, w tym wyjątkowa piękna Scania OmniLink w skali 1:50 (I miejsce) oraz autobusy miejskie Solaris Urbino 12 (II i III miejsce).
Regulamin konkursu do pobrania tutaj.
W przypadku pytań dt. konkursu prosimy o kontakt pod adresem redakcja@transinfo.pl lub pod numerem telefonu: 71 79 808 84 lub 506 03 71 71. Adres nadsyłania prac to:
- poczta elektroniczna: redakcja@transinfo.pl
- poczta tradycyjna: Transinfo;ul. Braci Gierymskich 137;51-640 Wrocław.
Prosimy pamiętać o podaniu danych kontaktowych, w tym imienia i nazwiska oraz adresu e-mail.
Do dzieła!
źródło: InfoBus
NIE dla ACTA!