Zarządzanie firmą przewozową - menadżer

Komentarze, opinie, dyskusje o aktualnych wydarzeniach związanych z komunikacją miejską i przemysłem autobusowym.

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Speedy

Zarządzanie firmą przewozową - menadżer

Postprzez Speedy » poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 13:00

Witam serdecznie,

Jako że jest to forum poświęcone transportowi, pomyślałem, że moglibyście być zainteresowani pewną grą o tej tematyce. Gra to symulator/menadżer firmy przewozowej (zarządzanie dworcem), jest oparta na przeglądarce, nie wymaga ściągania czegokolwiek. Adres gry to http://buscompany.pl/. Brałem udział w testach i zobowiązałem się pomóc trochę przy reklamie gry (gra wystartowała dzisiaj - 1 sierpnia). Istnieje trochę uproszczeń (np. przy zatrudnianiu pracowników), co mi przypadło do gustu. Tworzenie linii może na początku przynieść trochę kłopotów, ale potem gra odwdzięcza się klimatem :) Czasu nie trzeba przeznaczać dużo, ale nie można narzekać na nudę (planowanie linii, podpisywanie opłacalnych umów przewozowych, przynależność do korporacji). Mam nadzieję, że gra Wam przypadnie do gustu, chciałbym mieć z kim rywalizować :)

Pozdrawiam

PS Niestety nie znalazłem odpowiedniejszego działu do zamieszczenia tej informacji - na forum nie znalazłem działu hydepark :( Bardzo proszę moderatorów o wyrozumiałość i potraktowanie tego jako aktualność o powstaniu takiej gry. Zapewne znajdą się zainteresowani na forum. Ewentualnie prosiłbym o przeniesienie do odpowiedniejszego działu.
danio
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Re: Zarządzanie firmą przewozową - menadżer

Postprzez danio » środa, 3 sierpnia 2016, 08:30

Mi się nawet podoba. Brakuje pewnych elementów, ale zapewne zostaną dodane prędzej czy później.