[Słowacja] SOR NB18 City

Wasze opinie o światowych trendach w autobusowej motoryzacji.

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

michal1142
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez michal1142 » niedziela, 6 stycznia 2008, 15:49

[quote="Kroelewicz"][quote="michał1142"]niestety SOR próbuje zawojować veolię;testowałem niedawno (nie tego z fotografi)SOR-a i wiem jedno nigdy więcej!! :evil:

SOR ma podpisaną wielokierunkową umowę z Veolią (dostawy dla nich, serwis na zewnątrz, sprzedaż, promocja marki).

Tak SOR ma umowę z Veoliami,ale nie tylko SOR-także Karosa(niestety) i Autosan jk widać towarzystwo niezbyt prestiżowe-niestety wygra jak zwykle kasa...?Tylko,że wpadki Karosy nie sprzyjają SORowi.Na szczęście bo nie mamy zaufania już do technologii naszego południowego sąsiada :(
busiarzom stop!!!
Unkel
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Unkel » piątek, 11 stycznia 2008, 23:08

konkrety kolego, konkrety
michal1142
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez michal1142 » piątek, 11 stycznia 2008, 23:12

[quote="Unkel"]konkrety kolego, konkrety

a co chcesz wiedzieć?Dlaczego Karosa się kompromituje?Dlaczego SOR to nic innego jak niedopracowana podróba karosy,bazująca na niezbyt dobrym Ivecu?
busiarzom stop!!!
Daniel
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Daniel » sobota, 12 stycznia 2008, 15:21

[quote="michał1142"]a co chcesz wiedzieć?Dlaczego Karosa się kompromituje?Dlaczego SOR to nic innego jak niedopracowana podróba karosy,bazująca na niezbyt dobrym Ivecu?

Ja nie bardzo wiem czym Karosa się kompromituje?
[url=http://hidentity.org/][img]http://hidentity.org/hid/PL720920.gif[/img][/url]
michal1142
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez michal1142 » sobota, 12 stycznia 2008, 23:44

Daniel po pierwsze Karosa jest delikatnie ujmując kwestię nazbyt usterkowa;pomijam sprawę słabo rozwiniętej sieci serwisowej;kolejna sprawa to ceny części i ich dostępność na rynku...powiedzmy sobie z tym bywa różnie.Doszły mnie słuchy,że pękają tłoki(!!!)
przy 300tys posypała się skrzynia biegów(!!)a usterek drzwi i kom. pokładowego nie jestem w stanie zliczyć.Ogólnie mówiąć auta przez 3 lata zrobiły jakieś 380-tyś z czego większość na trasie i w rękach tych samych kierowców,a problemów przyspożyły nie mało
busiarzom stop!!!
anek
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Re:

Postprzez anek » wtorek, 5 lutego 2008, 04:45

[quote="michal1142"]Daniel po pierwsze Karosa jest delikatnie ujmując kwestię nazbyt usterkowa;pomijam sprawę słabo rozwiniętej sieci serwisowej;kolejna sprawa to ceny części i ich dostępność na rynku...powiedzmy sobie z tym bywa różnie.Doszły mnie słuchy,że pękają tłoki(!!!)
przy 300tys posypała się skrzynia biegów(!!)a usterek drzwi i kom. pokładowego nie jestem w stanie zliczyć.Ogólnie mówiąć auta przez 3 lata zrobiły jakieś 380-tyś z czego większość na trasie i w rękach tych samych kierowców,a problemów przyspożyły nie mało

Czyli w pojedynku Autosan Lider vs Irisbus Axer wg Ciebie lepszy jest Autosan?
"Pamiętam przełom 88/89 - mam to przed oczami: kierowca Ikarusa jedzie - literkami ze smerfami wyklejony: 'Bogdan 607', puszki po napojach szoferkę zdobią"
michal1142
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Re: [Słowacja] SOR NB18 City

Postprzez michal1142 » wtorek, 5 lutego 2008, 21:33

Gdybym miał kupować wybrałbym Autosan-jeśli chodzi o nowe.
busiarzom stop!!!
michal1142
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Re: [Słowacja] SOR NB18 City

Postprzez michal1142 » wtorek, 5 lutego 2008, 21:54

Decyzja zawsze zapada na wyższych szczeblach,ale już pisałem ,że czeskie produkty dały się ostro we znaki w wielu firmach.Autosan jest daleki od doskonałości,ale oferuje dobrą sieć serwisową,niskie ceny części zamiennych i ma chyba lepsze zawieszenie i nieco większy prześwit,a to na naszych drogach ma olbrzymie znaczenie.Czy próbował ktoś SOR-em zjechać z drogi twardej?Nie radzę próbować!A np Autosanikiem można wjecać i wyjechać(!) z wielu miejsc!!
busiarzom stop!!!
Poprzednia strona
Odpowiedz