Witamy na stronie Transinfo.pl Nie widzisz tego artykułu, bo blokujesz reklamy, korzystając z Adblocka. Oto co możesz zrobić: Wypróbuj subskrypcję TransInfo.pl (już od 15 zł za rok), która ograniczy Ci reklamy i nie zobaczysz tego komunikatu Już subskrybujesz TransInfo.pl? Zaloguj się

Mój Przystanek w Ostródzie

infotrans
09.12.2015 08:26
0 Komentarzy

Żegluga Ostródzko-Elbląska zachęca mieszkańców dointerweniowania przeciw wandalizmowi.

Ruszyła akcja społeczna ?Mój Przystanek? w Ostródzie.Żegluga Ostródzko-Elbląska zwróciła się do mieszkańców miasta z prośbą o pomoc:

?Szanowny Mieszkańcu,

Jeżeli zaobserwowałeś dewastację wiaty przystankowej, próbęprzekształcenia jej w obskurny obiekt, nagraj film, zrób zdjęcie i zgłoś tenfakt do biura Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej Sp. z o.o. w Ostródzie osobiście lubna maila [email protected] lub [email protected].

Gwarantujemy Ci jednocześnie pełną anonimowość i brakmożliwości identyfikacji Twojej osoby przez innych.?

Dla wszystkich tych, których informacje okażą się cenne ipozwolą ująć sprawców dewastacji, czekają nagrody w postaci: biletówmiesięcznych, voucherów na rejsy w sezonie 2016 oraz innych nagród rzeczowych.

Akcja ?Mój przystanek? trwa od 4 grudnia bieżącego roku dokońca stycznia 2016 roku. Ważny jestkażdy sygnał, a kluczem do sukcesu ma być wspólna aktywność.


Komentarze